БУДЬ В КУРСІ ПОДІЙ

НА ЗЕМЛІ, НА МОРІ В ПОВІТРІ

Останні події з фронту, навчань та миротворчих операцій

Міжнародні морські новини

5 Вер 2018

Прикордонний сторожовий корабель “Безупречний” проекту 22460, побудований на “Суднобудівній верфі “Алмаз” чекає заміни дизеля виробництва КНР через його несправності.

2 Вер 2018

Уряд Румунії прийняло рішення о виділенні не менш 137 млн. євро на придбання мобільних систем берегової оборони з сучасними протикорабельними ракетами, які будуть розміщені на чорноморському узбережжі країни.

1 Вер 2018

27 серпня 2018 року у Гонолулу (Гавайські острова, США) відбулася офіційна церемонія передачі до складу ВМС Шрі-Ланки великого патрульного корабля WHEC 720 Sherman (типа Hamilton), який виведено зі складу Берегової охорони США.

19 Лип 2018

Міністерство оборони Фінляндії повідомило, що 5 липня 2018 року Міністр оборони держави затвердив придбання Командуванням забезпечення Сил оборони Фінляндії нових ізраїльських протикорабельних ракет Gabriel для оснащення чотирьох перспективних корветів, які планується побудувати для ВМС Фінляндії по програмі Laivue 2020 (“Флотилія 2020”), а також ракетних катерів типу Hamina  і берегових ракетних частин.

19 Лип 2018

Міністр національної оборони Туреччини 5 липня 2018 року повідомив, що турецька проектно-конструкторська державна компанія Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret виграла тендер ВМС Пакистану та по отриманому контракту повинна поставити пакистанському флоту чотири корвета турецького проекту MILGEM (типу Ada).

19 Лип 2018

Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод», який входить до холдингу Smart Maritime Group.

18 Тра 2018

Офіційний журнал ВМС Пакистану “Navy News” повідомив, що на верфі Damen Shipyards Galati в Галаці (Румунія), яка входить до складу міжнародної (зі штаб-квартирою у Нідерландах) суднобудівної групи Damen Shipyards Group, відбулася церемонія початку будівництва (першої різки сталі) головного з двох замовлених за контрактом з Damen для ВМС Пакистану великих патрульних кораблів проекту OPV1900.

12 Тра 2018

12 квітня 2018 року під час офіційного візиту до Іспанії наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда ибн Салмана аль Сауда було укладено пакет угод на будівництво іспанським суднобудівним об’єднанням Navantia пяти корветів проекту Avante 2200 для ВМС Саудівської Аравії. Сагальна вартість угод склала біля 2 млрд. євро

Міжнародні морські новини