Забезпечення новітніми зразками технічних засобів служби ПММ
Забезпечення новітніми зразками технічних засобів служби ПММ
28 Гру 2017ID:800Переглядів:1 157
Забезпечення новітніми зразками технічних засобів служби ПММ
За замовленням Тилу Збройних Сил України, відповідно до заявки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, товариством з обмеженою відповідальністю “Роботенкс” (м. Київ) проведено виготовлення контейнерної автозаправної станції КАЗС1-20. Новітній зразок технічного засобу служби ПММ призначено для організації заправки озброєння та військової техніки пально-мастильними матеріалами.
04 грудня 2017 року виріб доставлено до одного з батальйонів морської піхоти де він проходить апробацію. {joomplucat:55 limit=4}
ДОВІДКОВО
КАЗС1-20 за ТУ У 25.2-37479576-001:2013, ТУ У 320.03481307.001-96 призначений для прийому, зберігання, виміру об’єму i видачі моторного палива (автомобільного бензину, дизельного пального) споживачеві згідно вимог обліково-розрахункових операцій i внутрішньогосподарського обліку.
Тактико-технічні характеристики КАЗС1-20:
КАЗС є автозаправною станцією з наземним розташуванням контейнера для зберігання пального, до складу якого входять резервуар зберігання пального, технологічне обладнання i паливороздавальні колонки (ПРК), виконана, як єдиний виріб. Контейнер є суцільнометалевою конструкцією, Контейнерна автозаправна станція є единою технологичною системою, що складається із:
– несучої рами з фітингами;
– одностінного двосекційного резервуара зберігання палива 20 м3 (15+5);
– дихального пристрою з клапаном;
– замірного пристрою;
– метр-штока;
– верхньої площадки обслуговування;
– драбини;
– технологічного тамбура;
– паливороздавальної колонки з електричним i ручним приводом;
– пристрою заповнення резервуара (без насоса);
– всмоктувальний пристрій з зворотним клапаном;
– натяжного барабана для рукава;
– дизель генератора;
– світильника;
– вогнегасника;
– заземлюючого електроду з провідником.
На відсіках резервуарів встановлюються дихальні клапани. Верхній майданчик призначений для обслуговування обладнання, змонтованого під кришкою горловини резервуару. До верхнього майданчика контейнера передбачено сходи.
Заправлення автотранспорту виконується двома паливороздавальними колонками, які розташовані в технологічних відсіках, що закриваються, з тильних боків контейнерів, з урахуванням забезпечення вільного доступу обслуговуючому персоналу для її технічного обслуговування, управління i огляду інформації відлікового пристрою. Панель управління видима з відстані до 4 метрів при освітленні майданчика відповідно до діючих норм.
Вид кліматичного виконання контейнерної автозаправної станції – У, група умов експлуатації – 1 по ДСТУ 15150-69, що забезпечує виконання робіт в інтервалі температур від мінус 40 °С до плюс 50°С.
Особливістю новітнього зразку контейнерної автозаправної станції є простота в обслуговуванні, достатній для забезпечення потреб батальйону об’єм утримання та видачі запасів пального (15 м.куб для дизельного пального та 5 м.куб для автомобільного бензину або навпаки) незалежність від місць розташування (легко перемістити та розмістити на будь-якій рівній поверхні) та незалежність живлення (є можливість стаціонарного під’єднання до електромережі, окремо обладнана вмонтованим дизель-генератором).