Сапери 36 окрема бригада морської піхоти тільки повернулись з бойового завдання

11 Feb 2023 ID:5852 Переглядів:4,328

Сапери 36 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського  тільки-но повернулись з нічного завдання. Хлопці втомлені, але весело та охоче розповідають про свої бойові будні.

«Як то кажуть, сапер двічі в житті робить фатальну помилку і одну ми вже зробили, коли пішли вчитися інженерної справи» – посміхається морпіх Олександр.

Ведення інженерної розвідки, обладнання та утримання мінно-вибухових загороджень, проробки проходів в загородженнях – лише мізерна частина діяльності морпіхів інженерно-саперної роти.

«Про нашу справу загалом можна сказати, що ми перші перших. Зазвичай, інженерна розвідка є невід’ємною складовою всіх активних бойових дій, тому ми ще до виходу штурмових груп вирушаємо «прощупувати» місцевість» – зазначає «Чєчєн».

Після проходження навчання побратими пройшли бойове хрещення на Херсонському напрямку, а наразі підтримують піхоту на Донеччині.

Днями розвідка донесла, що на мінах, які заклали хлопці на одному з вопів підірвалися окупанти. В результаті чого наступ ворожої групи був зупинений.

Стрічка новин