Командувач ВМС ЗС України нагородив військових моряків

7 Mar 2023 ID:5792 Переглядів:4,040

Нещодавно, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа вручив нагороди та цінні подарунки військовим морякам, які захищають нашу країну з моря.

 

Командувач подякував кожному з них за мужність і професіоналізм проявлені під час виконання завдань у ході відсічі збройної агресії рф проти України та зазначив що від кожного члена екіпажу національного флоту залежить успішне виконання бойових завдань.

 

– Ми пам’ятаємо всіх наших побратимів, які зустріли ворога у перші дні війни, які на жаль, сьогодні вже не з нами. Це захисники Маріуполя Херсону, Миколаєва, Одеси а також плавсклад, який захищав Чорне та Азовське море. Пропоную схилити голови та вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання, – звернувся до присутніх віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

– Сьогодні, Військово-Морські Сили продовжують набувати спроможностей. Зараз 25 тис. квадратних кілометрів є сірою зоною, куди не заходять кораблі росії, побоюючись знищення. Попереду звільнення решти нашої виключної економічної зони, яка становить понад 70 тис. квадратних кілометрів і для цього дуже потрібна ваша робота, – наголосив командувач.

Стрічка новин