В Великій Британії відбулись зустрічі командувача національного флоту з іноземними партнерами нашої країни

8 Feb 2023 ID:5874 Переглядів:2,950

Днями, в Британії відбулись низка важливих зустрічей командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Олексія Неїжпапи. В ході візиту командувач зустрівся з делегацією Королівського флоту на чолі з Першим Морським Лордом адміралом Сером Беном Кі та командувачем флотом віце-адміралом Енді Бернсом. Також командувач зустрівся з високою делегацією США на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом США у Великій Британії пані Джеін Хартлі та командувачем 6-м флотом США віце-адміралом Томасом Іші.

Стратегічні партнери України приділили значну увагу питанням допомоги Україні в протистоянні збройній агресії рф та розширенню напрямів військового співробітництва між флотами країн. Представники Королівства Великої Британії та Сполучених Штатів Америки рішуче засудили незаконні дії країни-терориста та запевнили у своїй незмінній підтримці українських захисників та всього українського народу. Окремо сторони розглянули питання надання військово-технічної допомоги та посилення підготовки особового складу Військово-Морських Сил ЗС України за участі іноземних інструкторів.

Також, в ході візиту до Великій Британії, командувач зустрівся з нещодавно призначеним командувачем Морського Командування НАТО віце-адміралом Майком Атлі. Сторони обговорили перспективні форми співробітництва та розвитку спроможностей ВМС ЗС України за для максимально ефективного протистояння діям рф.

Варто зазначити, що наші партнери висловили слова шани та поваги до українських захисників за їх хоробрість, відвагу і самовідданість проявлені під час війни з противником, якого у світі вважали одним із найсильніших, до широкомасштабного вторгнення в Україну.

Віце-адмірал Олексій Неїжпапа подякував американським та британським колегам за потужну підтримку Збройних Сил та країни в цілому і запевнив, що взаємна довіра та спільне бачення у посиленні українського війська, є ні що інше, як захист не тільки України, а й усього демократичного світу.