Збірна команда Військово-Морських Сил ЗС України перемогла в чемпіонаті Збройних Сил України з футзалу

26 Лют 2021 ID:8310 Переглядів:9 369

Збірна команда національних ВМС перемогла в чемпіонаті ЗС України з футзалу, який було проведено на базі Харківського національного Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Метою заходу є пропаганда здорового способу життя та популяризація спорту серед військовослужбовців і суспільства.

Змагання проходили протягом трьох днів у рамках Спартакіади Збройних Сил згідно з діючими правилами Асоціації футзалу України. У змаганнях брали участь команди видів та родів військ ЗС України. Звання чемпіона й призерів виборювали шість команд: Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ та Військової служби правопорядку ЗС України.  В запеклій боротьбі перемогу здобула команда національного флоту, набравши 15 очок та не програвши жодної зустрічі, чим підтвердила чемпіонство в цьому виді спорту.

Найкращим бомбардиром турніру визнано представника Військово-Морських Сил ЗС України, найкращим воротарем став військовослужбовець Повітряних Сил ЗС України, а кращим гравцем – представник з Сухопутних Військ України.

 

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин