Морські піхотинці, які несуть бойове чергування поряд з АР Крим, повністю готові до виконання поставлених завдань

11 Вер 2018 ID:2749 Переглядів:1 042

“Морські піхотинці, які несуть бойове чергування поряд з АР Крим, повністю готові до виконання поставлених завдань”, – командувач Командування морської піхоти ВМС ЗС України.

Офіцери Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України провели перевірку стану здоров’я підрозділів морських піхотинців, що знаходяться на позиціях поряд з тимчасово окупованою територією АР Крим. Українські морські піхотинці несуть бойове чергування з метою охорони та оборони морського узбережжя, у тому числі біля  заводу “Кримський титан”, на якому в ніч з 23 на 24 серпня 2018 року стався викид сірчаного ангідриду.

– Особовий склад, який виконує завдання у зазначеному районі, повністю забезпечений індивідуальними засобами захисту від зброї масового ураження, що дозволяє швидко зреагувати на погіршення екологічної обстановки, – зазначив командувач Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-майор Юрій Содоль. – За весь час жоден військовослужбовець  не виявив скарг на стан здоров’я і готовий до виконання завдань за призначенням, – додав він.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Стрічка новин