Заключний пресбрифінг навчання “Сі Бриз – 2020” відбувся у телефонному режимі

27 Лип 2020 ID:7297 Переглядів:6 492

Сьогодні у телефонному режимі відбувся заключний пресбрифінг навчання “Сі Бриз – 2020”. Під час брифінгу учасники підбили підсумки навчання та відповіли на питання журналістів.

Спікери підкреслили, що не зважаючи на зміну формату навчання на безконтактну форму, незмінною залишилася головна мета – підвищення безпеки в Чорноморському регіоні. Як зазначив керівник навчання “Сі Бриз 2020” з української сторони – капітан 1 рангу Олексій Доскато, командири, штаби і екіпажі продемонстрували злагоджені дії з неухильним дотриманням норм міжнародного морського права.

– Ми успішно відпрацювали навчання з тактичного маневрування, ведення протичовнової, протиповітряної та протикорабельної оборони з виконанням практичних артилерійських стрільб, пошуку та рятуванню на морі та операції з перехоплення, поповнення запасів в морі – підкреслив керівник навчання з української сторони.

Також під час брифінгу, було зазначено, що Військово-Морські Сили отримали актуальний досвід інтерактивного планування і управління багатонаціональними силами, що засвідчило високий рівень взаємодії і сумісності з іноземними партнерами.

Загалом, корабельно-катерними групами відпрацьовано більше 90-та корабельних бойових навчань. Загальна кількість пройдених міль наближається до півтори тисячі. Авіацією виконано близько 40-ка польотів з загальним часом в повітрі більше 43 годин. Сторони подякували одна одній за роботу і попрощалися до наступного “Сі Бриз”, який почнуть планувати вже восени цього року.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #PAO

Стрічка новин