Вихованці Військово-морського ліцею урочисто склали клятву ліцеїста

14 Жов 2018 ID:3188 Переглядів:889

Сьогодні, 14 жовтня, на День захисника України вихованці Військово-морського ліцею склали клятву ліцеїста, присягнувши на вірність рідній Батьківщині. Церемонія відбулася під час урочистостей біля меморіалу на честь воїнів, які віддали своє життя за незалежність і цілісність України. Захід розпочався з перегляду прямої трансляції привітання Президента України – Верховного Головнокомандувача ЗС України Петра Порошенка і покладання квітів до пам’ятника загиблим побратимам.

– Вам, дорогі наші ліцеїсти, в майбутньому захищати Україну, в тому числі й з морського напрямку. І дивлячись сьогодні в очі кожного з вас, я впевнений, що наша країна в надійних руках, – зазначив заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Нам є чим пишатися. Сьогодні тут в одному строю стоять юнаки майже з усіх областей нашої держави. Це молодь, яка бажає присвятити своє життя службі Українському народові в лавах Збройних Сил України й стати справжніми її захисниками, – додав він. Контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав усіх зі світом і подякував ліцеїстам за обраний життєвий шлях, а батькам – за довіру до українських ВМС.

Захід відбувся за участі представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України, інших видів ЗС України та військових формувань, органів державної влади, керівництва навчального закладу, ветеранів, волонтерів, духовенства і громадськості. За старанність, зразкове навчання і військову дисципліну 16 ліцеїстів призначено на посади молодших командирів та присвоєно навчальне звання “віце-старшина 2 статті”. На завершення учні Одеської гімназії № 7 вручили вихованцям Військово-морського ліцею обереги.

Урочистості проходили  під супровід оркестру Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗС України.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

 

Стрічка новин