Вшанування пам’яті військовослужбовців українського флоту які загинули, захищаючи Україну

27 Жов 2021 ID:4616 Переглядів:121

Учасники зустрічі Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, під час візиту до місця базування ВМС, вшанували пам’ять військовослужбовців українського флоту які загинули, захищаючи Україну

Сьогодні, 27 жовтня, на території військово-морської бази «Південь» учасники зустрічі Міжпарламентської Ради Україна-НАТО вшанували пам’ять військовослужбовців ВМС які загинули, захищаючи Україну. Командувач національного флоту контр-адмірал Олексій Неїжпапа розповів іноземним гостям і представникам української влади про сучасні традиції вшанування полеглих побратимів, які існують у Військово-Морських Силах.

Окрім ритуалу вшанування, присутні долучилися до обговорення нагальних проблем українського  флоту безпосередньо в місці його дислокації. Очільник національних ВМС наочно продемонстрував здобутки у розбудові інфраструктури та показав побут українських військових моряків гостям. В ході зустрічі увагу було зосереджено на різних нагальних питаннях щодо кораблебудування та забезпечення подальшого сталого розвитку цього напряму державної політики щодо захисту суверенітету нашої країни.

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин