Візит представників сержантського і старшинського складу ЗС України до Литовської Республіки

21 Січ 2019 ID:3766 Переглядів:1 359

18 січня 2019 року закінчився 4-х денний візит представників вищого сержантського і старшинського складу Збройних Сил України до Литовської Республіки, на якому представником від Військово-Морських Сил ЗС України був головний старшина ВМС ЗС України старший мічман Павло Ручка. Метою заходу було проведення литовсько-українського семінару на тему: “Морально-психологічне забезпечення та капеланство у Збройних Силах”.

Візит, окрім основного семінару, охопив низку цікавих подій, до яких входили зустрічі, тренінги, спілкування та обмін досвідом у різних сферах морально-психологічного забезпечення. Так, керівники сержантського корпусу брали участь у тренінгах з психологами Реабілітаційного центру Литви, де в свій час проходили реабілітацію і українські військові по поверненню з району проведення АТО, ООС. Також, за час візиту, головні сержанти та старшини ЗС України мали змогу зустрітись з представниками військового духовенства Литви на чолі з головним капеланом Збройних Сил Литви та капеланом угрупування НАТО.

По завершенню,  українські військові відвідали урочистості, присвячені Дню створення Національної гвардії Литви, де були присутні спікер сейму, заступник міністра оборони та начальник штабу оборони ЗС Литви, які у своїх промовах висловили слова підтримки народу України їх Збройним Силам, а також полоненим військовим морякам.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Стрічка новин