Військово-Морські Сили ЗС України провели тренування типу «PASSEX» разом з протимінною групою НАТО

9 Лис 2020 ID:7931 Переглядів:25 632

У районі північно-західній частині Чорного моря відбулися спільні тренування типу «PASSEX» за участю сил ВМС ЗС України та постійної протимінної групи НАТО №2 (SNMCMG2). Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня взаємосумісності.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі, кораблі ВМС України, Греції, Італії, Болгарії, Румунії, Туреччини, відпрацювали низку завдань по підвищенню взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Основна увага приділялась удосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі корабельно-катерних груп. Після зустрічі кораблів у запланованій точці та проведення візуального розпізнавання, силами та засобами держав-членів та партнерів НАТО було відпрацьовано низку спільних корабельних вправ, серед яких «проводка за тралами», «буксирування пошкодженого корабля», групове тактичне маневрування, тощо.
Спільні завдання та тренування з військовими кораблями США та НАТО – дають змогу ВМС ЗС України бути взаємосумісними та готовими разом стати на захист безпеки, стабільності та миру в Чорноморському регіоні.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #PAO
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

Фото з архіву СЗГ ВМС ЗС України та мережі Інтернет

 

Стрічка новин