ВМС ЗС України провели міжвідомчі та міжвидові тренування з реагування на кризові ситуації в морі

16 Лип 2020 ID:7129 Переглядів:7 328

В акваторії Чорного моря проведено міжвідомче та міжвидове тренування корабельно-катерних тактичних груп Військово-Морських Сил Збройних Сил України у взаємодії з підрозділами морської піхоти, морської авіації, сил і засобів Повітряних Сил Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України. Метою тренувань була перевірка сил та засобів, що залучаються до виконання завдань посилення охорони та оборони важливих морських об’єктів, а також налагодження взаємодії під час спільного виконання завдань.

– Під час тренування, підрозділи підвищували спроможності з питань організації взаємодії з реагування на кризові ситуації із застосуванням міжвидових та міжвідомчих угрупувань з відпрацюванням активних дій, враховуючи особливість та специфіку кожної тактичної групи, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Результатом таких тренувань є відпрацювання єдиного підходу до виконання завдань у складі міжвідомчих груп в рамках впровадження стандартів НАТО – наголосив керівник національного флоту.

За легендою тренувань, було виявлено рух неозначених надводних об’єктів в українських територіальних водах. З метою попередження незаконного захоплення елементів економічної інфраструктури України у Чорному морі, перед військовими було поставлено завдання з розвідки, висування сил і засобів, десантування, посилення охорони та відбиття нападу умовного противника з виконанням практичних бойових стрільб.

Слід зазначити, що тренування відбулось раптово, без попереджень, що дало можливість фактично оцінити підготовку особового складу до будь-яких ситуацій пов’язаних із забезпеченням оборони та територіальної цілісності та недоторканості України.

Світлини надано Державною прикордонною службою

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин