Військово-Морські Сили ЗС України провели заняття з практичним застосуванням сил і засобів

26 Лис 2020 ID:7957 Переглядів:21 796

В рамках підведення підсумків діяльності Збройних Сил України у 2020, в пункті базування Одеса та в акваторії Чорного моря відбулися інструкторсько-методичне заняття та базове навчання з практичним застосуванням сил і засобів національного флоту. Захід проходив під безпосереднім керівництвом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірала Олексія Неїжпапи.

Управління корабельними групами під час застосування в морських операційних зонах, маневрування в складі тактичних груп і ордерах, охорона та оборона кораблів, катерів і суден у пунктах базування та в районах розосередження, ці та інші навчально-бойові вправи в морі та на суходолі відпрацьовували українські військові моряки.

Початком заходу стало проведення інструкторсько-методичного заняття з командирами дивізіонів, начальниками штабів, та керівництвом флотилії, по завершенню якого, відбувся практичний показ методики проведення елементів бойової підготовки, у ході базових навчань. До основних епізодів увійшли ведення ППДО, вихід корабельних тактичних груп з пункту базування до районів розосередження, маневрування та ведення універсальної оборони на переході морем.

– Основною метою цих навчань було обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань у напрямку застосування і шляхів їх вирішення, формування спільного розуміння у порядку проведення подібних заходів та під час виконання бойових завдань, а також визначення основних напрямків підготовки корабельно-катерного складу Військово-Морських Сил ЗС України на наступний рік – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

За командою керівника навчання, екіпажі кораблів та катерів приступили до відпрацювання корабельних та протидиверсійних навчально-бойових вправ, під час яких, керівникам підрозділів було продемонстровано новітні способи та методи застосування, а також ознайомлено з сучасним озброєнням, яке надійшло до Військово-Морських Сил ЗС України за останні роки.

– Данні навчання були дуже важливі для особового складу національного флоту, а мету його, я вважаю досягнуто повністю. Ми і на далі будемо проводити подібні заходи для того щоб покращувати стан підготовки корабельного складу та нарощувати нашу спроможність, – додав командувач.

Варто відмітити, заняття проходили із використанням стандартів НАТО, а управління кораблями здійснювалось виключно на англійській мові з використанням процедур Північноатлантичного Альянсу.

Захід відбувся з дотриманням усіх вимог щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин