Військово-Морські Сили ЗС України поповнилися фахівцями вищих рівнів військової підготовки

15 Чер 2019 ID:4364 Переглядів:1 008

В п’ятницю, 14 червня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий випуск військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

Із 650 офіцерів-випускників, що здобули вищий рівень військової підготовки 40 представників продовжать подальшу службу у частинах та підрозділах управління Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко особисто привітав випускників з цією значною подією та вагомим кроком у їхньому житті, подякував за їх старанність у навчанні та побажав не зупинятись на досягненому і надалі підвищувати військовий професіоналізм. Керівник виду Збройних Сил України висловив впевненість, що отримані ними знання допоможуть в будівництві якісно нових Збройних Сил України й флоту зокрема, здатних адекватно реагувати на сучасні виклики та загрози.

Варто зазначити, що 12 випускників отримали дипломи з відзнакою та золоті медалі, серед них – військовослужбовець Військово-Морських Сил ЗС України капітан 2 рангу Олена Кіріакіді, яка по завершенню навчання отримала диплом з відзнакою.

Стрічка новин