Військово-Морські Сили України поповняться новими корветами та ударними безпілотниками

17 Гру 2020 ID:7984 Переглядів:19 107

14 грудня, між Україною та Туреччиною було підписано угоди про передачу технологій та виробництво протичовнових корветів типу “ADA” і ударних безпілотних авіаційних комплексів типу “BAYRAKTAR”, для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Підписання відбулось в рамках візиту турецької делегації на чолі з Президентом Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром до Міністерства оборони України.
Туреччина і Україна мають дуже багато спільних напрямків співробітництва у оборонній галузі, зазначені проекти, покликані посилити бойові спроможності національного флоту. Це перші прямі домовленості у рамках нещодавно підписаної угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки.
– Завдяки нашим партнерам, ми стрімко набуваємо спроможності та рухаємося до стандартів НАТО. Безпілотний комплекс буде застосовуватись з метою підвищення безпеки у Чорноморській та Азовській операційній зоні та матиме збільшену дальність польоту, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

 

Стрічка новин