Відбулася зустріч командувача ВМС ЗСУ з аташе з питань оборони при посольстві Королівства Данія в Україні

4 Жов 2021 ID:4786 Переглядів:99

Сьогодні, 4 жовтня на базі 59-го будинку офіцерів міста Одеси відбулася зустріч командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи з  аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Данія в Україні капітаном 1 рангу Феліксом Еббестадом. Захід було проведено з метою підтримання військового діалогу та обговорення актуальних питань двостороннього військового співробітництва у військово-морській сфері.

У ході зустрічі, сторони обговорили перспективні напрями військового співробітництва. В першу чергу мова йшла про можливість будівництва кораблів за допомогою Королівства Данія в Україні в рамках потреб, які постають перед українськими ВМС з огляду на сучасні безпекові виклики в Азово-Чорноморському регіоні. Окремо, було розглянуто основні пріоритети розвитку, які передбачають зовнішню підтримку та можливість передачі українським екіпажам обладнання та екіпіровки призначених для виконання завдань з боротьби за живучість кораблів в рамках матеріально-технічної допомоги.

Керівник національного флоту висловив вдячність іноземній стороні за підтримку нашої країни в непростий для неї час. Він розповів про сучасні морські загрози, основні досягнення у реформуванні та розбудові національного флоту, в ході яких на постійній основі враховуються стандарти Північноатлантичного Альянсу.

За словами аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Данія в Україні, важливість такої кооперації важко переоцінити. Королівство Данія з розумінням ставиться до викликів та загроз, які постійно переслідують Україну та готове до розвитку відносин з метою допомоги нашій країні, задля підтримання безпеки не лише в Азово-чорноморському регіоні, а й у світі в цілому.

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин