В Одесі відбулись 4-ті штабні переговори між представниками ВМС України та Турецької Республіки

15 Лис 2019 ID:5304 Переглядів:637

Сьогодні, 15 листопада у місті Одеса  відбулись 4-ті штабні переговори між представниками Військово-Морських Сил України та Турецької Республіки, з питань військового співробітництва. Українську сторону представляла делегація на чолі з начальником штабу — першим заступником командувача ВМС ЗС України віце-адміралом Андрієм Тарасовим, від турецької сторони в заходах брали участь аташе з питань оборони посольства Турецької Республіки в Україні Хакан Джанджа, начальник управління оборонного планування та управління проектами ВМС Турецької Республіки контр-адмірал Мурат Дінчман, та офіцери командування ВМС Турецької Республіки. Головною метою зустрічі було обговорення розвитку подальшого співробітництва українського та турецького відомств, без пекових питань у чорноморському регіоні, визначення пріоритетних напрямків співпраці.

Зустріч проходила на борту флагмана України фрегата «Гетьман Сагайдачний», під час якої віце-адмірал Андрій Тарасов підкреслив важливість докладання спільних зусиль для стабілізації обстановки в Чорноморському регіоні, враховуючи загрози з боку Російської Федерації. Іноземні колеги, у свою чергу, наголосили на важливості подальшої співпраці між ВМС двох країн та обговорили подальші плани у галузі військового співробітництва.

– Участь підрозділів ВМС Турецької Республіки в навчанні Сі Бриз та проведенні спільних тренувань типу “PASSEX” дає нам можливості здійснювати обмін досвідом і це дуже важливо для нас. Тому дуже за це вам вдячний та налаштований на подальшу роботу – підкреслив начальник штабу національних ВМС.

Окрім того, сторони обговорили проведення спільних навчань, підготовку особового складу, зокрема навчання військовослужбовців українських ВМС у навчальних закладах ВМС Туреччини.

Прес-центр Командування

Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

Стрічка новин