В Одесі стартувала регата на Кубок ветерана Другої світової війни полковника у відставці Івана Кулибаби

14 Жов 2020 ID:7852 Переглядів:12 028

14 жовтня, в місті Одеса на території Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного відбулося урочисте відкриття вітрильної регати крейсерсько-перегонових яхт на Кубок ветерана II Світової війни Івана Кулибаби, організованої за ініціативи командувача ВМС ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи. У перший день регати, який збігся зі 100-річчям Івана Кулибаби, представники Командування ВМС, морської піхоти та учасники регати привітали ювіляра пам’ятними подарунками і щирими побажаннями. Іван Трохимович передав начальнику штабу – заступнику командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралу Андрію Тарасову кубок, який буде передаватися команді переможців.

– Я пишаюся вами – моряками, від матросу до адмірала, не тільки за вашу службу, а й через те, що ви знаходите можливість займатися спортом, бо це дуже важливо, – відмітив Іван Трохимович та побажав подальших успіхів юним яхтсменам.

Як зазначив начальник штабу національного флоту, полковник запасу Іван Кулибаба пережив багато важких епізодів Другої світової війни, боронячи Україну, і є найстарішим волонтером України. Іван Трохимович, у своєму поважному віці, на початку бойових дій на сході країни, прийшов зустрічати українських морських піхотинців, які базуються в Одеській області, коли вони повернулися зі своєї першої ротації з зони проведення антитерористичної операції і допомагав їм чим міг. На честь Івана Трохимовича, як зразка служіння країні та відношення до свого службового обов’язку і названа першість вітрильної регати.

Перегони проводяться на базі та за підтримки яхт-клубу ДП «Чорноморський яхт-клуб» і Вітрильної федерації Одеської області з метою популяризації вітрильного спорту в Україні, ведення здорового способу життя, підтримання рівня фізичної витривалості і спортивної майстерності учасників.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин