В Одесі презентували програму розвитку персоналу «Військовий моряк – 2035» – професійність і компетентність

20 Чер 2019 ID:4378 Переглядів:512

На базі 59-го Будинку офіцерів відбулася презентація програми реалізації Стратегії Військово-Морських Сил Збройних Сил України 2035 року стосовно розвитку персоналу «Військовий моряк-2035» – професійність і компетентність».
‒ Програма «Військовий моряк-2035» – професійність і компетентність» ‒ це один з основних пріоритетів реалізації Стратегії Військово-Морських Сил Збройних Сил України 2035. ЇЇ мета ‒ персоналізація роботи з персоналом, якісне проведення відбору (рекрутингу), здійснення кадрового супроводження кар’єри військовослужбовців, що базується на принципах кадрового менеджменту, підвищення їх навченості та професійних якостей, створення додаткових мотиваційних чинників для залишення на військовій службі, насамперед в питаннях соціального характеру, ‒ підкреслив начальник управління персоналу ‒ заступник начальника штабу Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Олександр Шевченко.
Головна ідея цього проекту полягає у створенні нової формації професійно підготовлених військових моряків, які будуть спроможними якісно працювати на новій військовій техніці, що надходить у підрозділи ВМС України. Вже зараз на флоті активно працюють над цим. Наприклад, у досить стислі терміни управлінням персоналу Командування ВМС ЗС України вдалося сформувати групу військовослужбовців для екіпажів двох патрульних катерах класу «Айленд». Ці військові моряки володіють достатнім професійним досвідом роботи на кораблях та катерах національного флоту, вже пройшли мовну підготовку та незабаром вирушать до США для подальшої підготовки.
Також під час заходу присутні ознайомилися з практичною роботою комісії Військово-Морських Сил ЗС України з відбору кандидатів для призначення на посади, відвідали позаштатний Вербувальний центр та поспілкувалися з вербувальниками та рекрутами.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони «АрміяInform» (м. Одеса)

 

Презентація програми “Військовий моряк – 2035” 

Стрічка новин