В місті Одеса відбулася зустріч командувача ВМС ЗС України з представниками СММ ОБСЄ в Україні

17 Лют 2021 ID:8165 Переглядів:7 530

17 лютого в місті Одеса відбулася робоча зустріч командувача ВМС ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, серед яких очільник Херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні пан Рафал Ярмужек та відповідальна за роботу Місії в Одесі пані Крістіан Бук. Метою візиту стало обговорення питань, що стосуються роботи місії в зоні відповідальності підрозділів українських ВМС та налагодження взаємодії.

Керівник національного флоту окреслив коло актуальних проблем та безпекових викликів з боку Російської Федерації у Чорноморсько-Азовському регіоні, над вирішенням яких постійно працює Командування українських ВМС. Також контр-адмірал Олексій Неїжпапа означив подальші перспективи розвитку обороноспроможності та розповів про заходи, які тривають з метою укріплення безпеки в регіоні.

Одним з пріоритетних завдань ми бачимо стримування російської агресії, яка направлена не тільки проти України, а й всього цивілізованого світу. На даний час Україна є тим форпостом, який стримує агресора, в тому числі в інтересах Європи, – наголосив керівник українського флоту контр-адмірал Олексій Неїжпапа. 

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин