В Інституті Військово-Морських Сил підвели підсумки виконання заходів програми НАТО DEEP за 2018 рік

12 Гру 2018 ID:3544 Переглядів:1 147

На базі Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська морська академія» відбулася робоча зустріч між представниками Міністерства оборони України на чолі з першим заступником міністра оборони України Іваном Руснаком та експертами Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP), яку очолив директор зазначеної програми Маріуш Соліс. Метою заходу було підведення підсумків поточного року та обговорення напрямків співпраці на 2019-2020 роки, з огляду на потребу нарощування підготовки фахівців ВМС та з урахуванням загострення безпекової ситуації в акваторії Чорного і Азовського морів.

Перший заступник міністра оборони України Іван Руснак наголосив на тому, що наявність підготовлених кадрів дає можливість протистояти ворогу. Представник оборонного відомства зазначив, що впровадження стандартів Альянсу в навчально-виховний процес та поглиблене вивчення англійської мови є ключем до успішної підготовки українських військових моряків за стандартами НАТО.

– Програма НАТО DEEP за поточний рік виконана в повному обсязі.  Доказом цього є проходження стажування наших курсантів у військово-морських навчальних закладах та на кораблях країн-членів і країн-партнерів Альянсу, проведення спільних навчань, – зазначив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Ростислав Шаров. – Завдяки рекомендаціям іноземних колег ми вдосконалили ряд спеціальностей та спеціалізацій відповідно до  стандартів НАТО, виключили з навчальних планів дисципліни, що не були пов`язані з підготовкою фахівців Військово-Морських Сил, – додав він.

За результатами зустрічі представники сторін визначили основні напрямки та форми подальшого співробітництва у сфері реформування та розвитку української військової освіти. Голова іноземної делегації особисто наголосив на намірах подальшої співпраці та наданню всебічної допомоги у рамках програми НАТО DEEP. Особовому складу Інституту Військово-Морських Сил, який нещодавно закінчив курси англійської мови на базі Академії ВМС Республіки Болгарія, було вручено відповідні сертифікати. Також іноземна делегація оглянула навчально-матеріальну базу вишу.

Прес-центр Командування

ВМС ЗС України

Стрічка новин