Українські екіпажі «Айлендів» отримали високу оцінку від американських колег

29 Сер 2019 ID:4802 Переглядів:1 226

У Сполучених Штатах Америки продовжується підготовка екіпажів катерів типу «Айленд». Наразі українські військові моряки завершили черговий етап навчання. Зокрема вони пройшли підготовку з боротьби за живучість, з експлуатації енергетичних систем, а також з навігації та зв’язку.

Слід зазначити, що начальник курсу підготовки екіпажів Берегової охорони США високо оцінив фаховий рівень українських моряків:

«Екіпажі катерів перебувають на 8-му тижні підготовки спільно із залученням наших інструкторів відділу підготовки. До закінчення тренування залишається  ще два тижні, але найважливіші цілі вже досягнуті. Особовий склад відпрацював боротьбу за живучість катера з імітацією пошкоджень відповідно до стандартів Берегової охорони США та успішно з цим впорався. Особовий склад механічної частини може самостійно експлуатувати головні двигуни, дизель-генератори та допоміжні системи, проводити обслуговування механізмів під час стоянки катерів в м. Балтимор штату Меріленд.

На ходовому містку, розрахунки головного командного пункту успішно засвоїли сучасні електронно-картографічні навігаційно-інформаційні системи, радари, та довели це на практиці під час плавання в Чесапікській затоці. Нині екіпажі зосереджені на більш складних завданнях, які стосуються  маневрування під час підйому на борт маломірних швидкохідних катерів «Zodiac» на ходу, а також приготуванні катерів до відправлення в Україну».

Це повідомлення вчергове засвідчує високий рівень підготовки наших військових моряків, тим паче, що командири катерів завершили навчання лише декілька років тому, але вже мають чималий практичний досвід. Наприклад, нещодавно вони складали тестування з навігації та картографії, за результатами яких отримали дуже високі оцінки. І так по всіх напрямках підготовки.

Стрічка новин