Учні Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного склали Урочисту клятву

14 Жов 2020 ID:7837 Переглядів:12 057

В місті Одеса, учні Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного склали Урочисту клятву ліцеїста. Захід пройшов під головуванням начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова біля пам’ятки Тарасу Шевченку. Текст Урочистої клятви проголосив один з кращих учнів курсу – Станіслав Кир’янов. Цей день кожен з ліцеїстів, безумовно, запам’ятає на все своє життя. Хлопцям і дівчатам, які сьогодні присягнули, є чим пишатися, бо мало хто з числа їх ровесників може похвалитися навчанням у військовому ліцеї.

– Ми святкуємо державне свято – День захисника України. Свято, яке ми відзначаємо з 2014 року. Воно об’єднало всі покоління людей, які захищали нашу незалежність і майбутнє. Тільки в єдності наша перспектива. Тільки об’єднавшись, ми зможемо досягти миру завдяки нашій перемозі, – зазначив у своїй промові віце-адмірал Андрій Тарасов. – У нас є дуже реальні перспективи, щодо відновлення нашої військової могутності на Чорному морі. Але головне – не кораблі. Сто кораблів – це не флот. Флот – це сотня екіпажів на цих кораблях. Флот – це люди. Дуже приємно, що ви приєдналися до нашої великої військової родини, – додав він.

Заступник командувача національного флоту подякував батькам за виховання своїх дітей патріотами України. Цього року свої перші кроки до професійної кар’єри військового моряка здійснила сотня молодиків і дівчат, поступивши на навчання до Військово-морського ліцею, пройшовши конкурсний відбір. Окрім загальних шкільних дисциплін, вихованці отримують підсилену фізичну підготовку та початкові знання з військової справи.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин