У Водолазній школі ВМС ЗС України триває базовий курс фахової водолазної підготовки

3 Бер 2021 ID:8328 Переглядів:8 260

У Водолазній школі ВМС ЗС України триває базовий курс фахової водолазної підготовки майбутніх фахівців водолазної справи. Метою курсу є навчання за спеціальністю та отримання базового кваліфікаційного рівня. Курс триває протягом майже двох місяців та включає в себе теоретичну і спеціальну фізичну підготовку. Друга половина навчання складається, здебільшого, з практичного виконання вправ і водолазних спусків.

Розпочинається навчання з опанування навичок володіння водолазним спорядженням в умовах басейну. В подальшому вправи виконуються на відкритій воді, де відпрацьовують командні дії у складі водолазного підрозділу на водолазній станції. Зокрема, водолази виконують різні завдання під водою, а саме: орієнтування, робота з ручним водолазним інструментом, обстеження морської ділянки порту, пошук вибухонебезпечних предметів тощо. В обов’язковому порядку курсанти навчаються надавати допомогу під водою у разі виходу з ладу власного водолазного спорядження, або спорядження іншого військовослужбовця. Мінімальна кількість тренувань під водою, під час навчання в школі, складає не менше 650 хвилин, з яких 500 хвилин курсанти проводять на глибинах до 25 метрів і 100 хвилин на 25-30 метрах глибини.

Після виходу з окупованого Криму, водолазна справа у Військово-Морських Силах, фактично, відновлювалася з нуля. Але це дало нам можливість не тільки стати краще, ніж ми були, а й переглянути наново деякі принципи нашої роботи, більш широко впровадити в повсякденній діяльності стандарти Північноатлантичного альянсу, – зазначив начальник Водолазної школи ВМС ЗС України, капітан 1 рангу Сергій Титаренко.

По закінченню курсу навчання, випускники Водолазної школи отримують рівень професійної підготовки, який надає їм можливість працювати за відповідним фахом як у складі національного флоту, так і в інших силових та споріднених відомствах України.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин