У ВМС ЗСУ триває плануванувальна конференція українсько-румунського навчання серії «Ріверіан»

29 Тра 2021 ID:8838 Переглядів:4 589

У місті Одеса в режимі відеоконференції представники Військово-Морських Сил ЗС України та Морських Сил Румунії проводять початкову та головну планувальну конференцію (об’єднаний захід) з підготовки до спільного навчання «Ріверіан-2021». В ході заходу сторони обговорюють умови проведення та сценарій навчання, планують сили та засоби, які будуть залучені, погоджують райони проведення. Учасниками розроблюється задум проведення навчання та узгоджуються навчальні питання.

Слід зазначити, що головною метою проведення навчання є подальша підтримка тісних стосунків у військовій сфері з Румунією та підтримка високого рівня регіональної безпеки. Програма навчання кожного року стає дедалі складнішою і включає в себе все нові складові елементи. Так, в цьому році запланована участь сухопутної складової навчання з обох сторін, а саме висадка десанту морської піхоти українських ВМС та патрульні дії піхотного підрозділу Морських Сил Румунії. Також буде проведено протимінне тралення ділянки акваторії річки Дунай, протиповітряна оборона та заходи з забезпечення безпеки цивільного судноплавства.

Навчання серії «Ріверіан» є не тільки міжнародними, а також й міжвідомчими. Таким чином, з української сторони, до планування та участі в навчаннях залучено представників Морської охорони Державної прикордонної служби України. Навчання даної серії є щорічними і проводитимуться вчетверте. Процедури планування та проведення навчання відповідають стандартам НАТО та надають чергову можливість відпрацювати взаємодію з державою-членом Північноатлантичного альянсу, яка має багаторічний досвід перебування в цій організації.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин