У ВМС ЗСУ проведено оперативні збори з командирами підрозділів та представниками інших видів ЗС

28 Тра 2021 ID:8766 Переглядів:4 566

Протягом трьох днів у Військово-Морських Силах ЗС України було проведено оперативні збори з офіцерами Командування ВМС ЗС України та командирами військових частин українських ВМС. Окрім того, в заході взяли участь представники Міністерства Оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, інших видів Збройних Сил та силових відомств України. Подібні заходи є формою індивідуальної підготовки особового складу, яка впроваджена в органах військового управління та військових частинах з метою поглиблення та закріплення теоретичних знань, вивчення вимог керівних документів, вдосконалення практичних умінь і навичок військовослужбовців.

Очолив збори командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. У своєму зверненні до присутніх керівник національного флоту окреслив перспективну модель розбудови сучасного українського флоту, описав короткострокову та середньострокову перспективу розвитку ВМС, зорієнтував учасників щодо розвитку інфраструктури. Очільник українських ВМС розповів, яким чином і в подальшому національний флот буде виконувати покладені на нього функції щодо забезпечення безпеки цивільного судноплавства, берегів та акваторії Азово-Чорноморського регіону.

Обізнаність на морі – це головна ознака, завдяки якій ми можемо планувати подальше застосування ВМС. Розвиток надводних сил включатиме в себе три основних пріоритети: набуття ударних, протимінних та патрульних спроможностей, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Окрім того, керівник національного флоту звернув увагу аудиторії на подальший розвиток безпілотної авіації, підвищення мобільності та амфібійних спроможностей морської піхоти.

В ході зборів було проведено близько трьох десятків заходів, серед яких тематичні доповіді, круглі столи, інструкторсько-методичні заняття та тестування. Заняття проводилася у різноманітних локаціях, в залежності від тематики та потреби у матеріально-технічній базі. Серед іншого обговорено форми та способи застосування БПАК “Bayraktar”, з урахуванням досвіду нещодавніх конфліктів, та БРК “Нептун” у разі можливого застосування комплексів з метою вогневого ураження противника.

За результатом проведення заходу було досягнуто формування єдиних поглядів щодо нових форм та способів застосування сил (військ) з урахуванням отримання на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України нових зразків озброєння. Особовому складу було доведено функції та завдання структурних підрозділів органів військового управління ВМС у складі нових організаційно-штатних структур під час підготовки та ведення операцій. Вдосконалено практичні вміння щодо виконання функціональних обов’язків під час підготовки та ведення бойових дій.

На закінчення, командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа подякував учасникам за злагоджену і продуктивну роботу та постави завдання щодо подальшого розширення заходів підготовки та застосування сил та засобів українських ВМС.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин