У ВМС ЗС України підбили підсумки діяльності структур морально-психологічного забезпечення за 2018 рік

23 Січ 2019 ID:3752 Переглядів:1 153

У Військово-Морських Силах ЗС України впродовж двох днів проведено збори з персоналом структур морально-психологічного забезпечення, на яких проведено аналіз виконаних завдань та визначено пріоритетні напрями роботи на 2019 рік. Основну увагу було приділено розгляду актуальних питань психологічного забезпечення та поширення позитивного досвіду виконання завдань в умовах збройної агресії з боку Російської Федерації.
Особливістю зборів стало обговорення досвіду модульного підходу до організації психологічної підготовки, ефективності заходів декомпресії військовослужбовців, які тривалий час виконували бойові завдання, та сучасних підходів психологічного супроводу учасників бойових дій відповідно до стандартів країн-членів та країн-партнерів НАТО. Також було обговорено питання щодо формування стандартів психологічної підготовки підрозділів морської піхоти до виконання завдань за призначенням. Учасники зборів ознайомилися з матеріальною базою психологічної стрес-підготовки навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України. Було сформовано завдання на підтримку безперервності формування необхідних навичок особового складу під час служби у військових частинах Військово-Морських Сил ЗС України.
Українські військові моряки також обговорили зміни в нормативно-правових актах та їх впровадження у повсякденну діяльність. Зокрема, з метою налагодження взаємодії проведено зустріч з представниками Територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Миколаєві як органу досудового розслідування, у тому числі військових злочинів. Крім того, персоналу структур морально-психологічного забезпечення було доведено алгоритм забезпечення реалізації конституційних прав і свобод військовослужбовців, неухильного дотримання законодавства України під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил 
Збройних Сил України

 

Стрічка новин