У Військово-Морських Силах ЗС України триває декада з живучості кораблів, катерів та суден

11 Лют 2021 ID:8125 Переглядів:8 969

У Військово-Морських Силах ЗС України триває декада з живучості кораблів, катерів та суден. Метою заходу є перевірка усіх категорій особового складу щодо навичок по боротьбі за живучість корабля, організації утримання аварійно-рятувального майна, корабельних систем, засобів та пристроїв, які забезпечують вибухо-пожежну безпеку та непотоплюваність.

Зокрема, на фрегаті «Гетьман Сагайдачний», для командирів дивізіонів, помічників командирів дивізіонів з живучості, командирів кораблів, їх старших помічників і командирів електромеханічних бойових частин, було проведено інструкторсько-методичне заняття та показове корабельне бойове навчання з боротьби за живучість. Присутнім продемонстрували порядок дій, у разі отримання кораблем бойового чи аварійного пошкодження, боротьбу з пожежами, надходженням в середину корпусу забортної води та боротьбу за живучість зброї і технічних засобів.

Боротьба за живучість корабля, це один з найголовніших елементів бойової підготовки, адже в морі можуть статися різні аварійні ситуації, військові моряки повинні бути завжди готові до локалізації будь-яких позаштатних ситуацій, – зазначив командир флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Юрій Федаш.

У ході навчання, військові застосовували прийоми імітації, такі як вибух і задимлення приміщень аварійного відсіку та надходження забортної води з тренажеру-імітатору пробоїн корпусу корабля. Локалізація аварійних пошкоджень здійснювалась особовим складом бойових постів і командних пунктів аварійних відсіків, у свою чергу ліквідація аварійних пошкоджень здійснювалась особовим складом аварійних партій. Практичні дії відпрацьовувались із застосуванням засобів боротьби за живучість корабля.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин