У Військово-Морських Силах ЗС України складено Військову присягу на вірність Українському народові

22 Тра 2021 ID:8716 Переглядів:4 562

Днями, у навчальному центрі Військово-Морських Сил ЗС України близько 150-ти новобранців склали Військову присягу на вірність Українському народові. Представники 14 регіонів з різних куточків України в цей день урочисто присягли захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Очолив захід командувач підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Сергій Пасічник. Також з урочистою подією військовослужбовців привітали заступник командувача морської піхоти полковник Аркадій Степаненко та командир окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського полковник Андрій Гнатов.

Напередодні складання Присяги, матроси закінчили курс навчання за програмою базової загальновійськової підготовки, під час якого вони вивчали основи тактики та багато інших військових дисциплін. Заняття мали не тільки теоретичний характер, а й закріплювалися на практиці під керівництвом досвідчених інструкторів Навчального центру українських ВМС, які брали безпосередню участь в АТО та ООС і завжди готові поділитися своїм досвідом з новобранцями. Попереду їх чекає фахова підготовка та розподіл до нових місць подальшого проходження військової служби у бойові підрозділи та на кораблі Військово-Морських Сил ЗС України.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин