У Військово-Морських Силах ЗС України сформовано Раду резервістів

24 Січ 2019 ID:3742 Переглядів:970

Сьогодні, 24 січня, в Одесі зі складу резервістів оперативного резерву першої черги сформовано Раду резервістів Військово-Морських Сил ЗС України. Мета заходу – створення постійного консультативного органу резерву при Командуванні Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Збори проходили в форматі установчої наради, що включала в себе обрання голови та членів Ради, затвердження проекту Положення про Ради резервістів Військово-Морських Сил ЗС України. Також під час зустрічі учасниками було розглянуто ряд важливих питань щодо покращення стану служби у військовому резерві ЗС України та визначено основні напрямки роботи на 2019 рік.

У бойових частинах національного флоту протягом 2017-2018 років проходили навчальні збори з оперативним резервом першої черги, під час яких командуванням частин було відібрано кращих кандидатів для включення до складу Ради резервістів Військово-Морських Сил ЗС України. Варто зазначити, що створення такого роду структур у Збройних Силах України сприяє формуванню позитивного іміджу в суспільстві щодо проходження служби у військовому резерві, а також допомагає своєчасному виявленню та оперативному вирішенню проблемних питань під час підготовки та проведення навчальних зборів з резервістами.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

Стрічка новин