У Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочався новий навчальний рік

11 Січ 2021 ID:7997 Переглядів:11 686

Сьогодні, у місті Одеса, на території Військово-Морської бази “Південь” відбувся мітинг присвячений початку нового навчального року. Захід проходив під керівництвом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірала Олексія Неїжпапи.

На кораблях, суднах, катерах національного флоту, з нагоди початку нового начального року, було проведено урочисті ритуали підняття Військово-морського прапору ЗС України, стягів і прапорів розцвічування, після чого керівником флоту було підбито підсумки минулорічної діяльності та поставлено основні завдання на 2021 рік.

– Військово-Морські Сили впорались з поставленими завданнями у 2020 році. Нами проводились заходи щодо поступового переходу на стандарти і процедури підготовки, які застосовуються у державах-членах НАТО, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Ми перейшли на нову штатно-організаційну структуру та розділили функції генерування та застосування, а завдяки формуванню та набуттю спроможностей флотилії ВМС, ми досягли значних змін та перейшли на новий рівень у бойовій підготовці корабельно-катерного складу, – додав він.

За словами командувача, основна діяльність флоту у 2021 навчальному році буде зосереджена на підготовку особового складу, нарощенню бойових спроможностей військових частин, опануванню нових зразків озброєння і військової техніки, охороні і обороні військово-морських баз, портів, пунктів базування, важливих об’єктів інфраструктури та захисту країни з морського напрямку.

– Цього року, до Військово-Морських Сил буде доставлено перший дивізіонний комплект ракетного комплексу “Нептун”, буде отримано корабель спеціального призначення “Симферопіль”, екіпаж якого наразі проходить підготовку. Сьогодні розпочалась підготовка двох екіпажів патрульних катерів типу “Айленд” в Сполучних Штатах Америки, триває підготовка екіпажів десантно-штурмових катерів, які теж планується ввести до складу ВМС в цьому році, а підрозділи морської піхоти отримають нові зразки озброєння. Тривають перемовини з нашими міжнародними партнерами, щодо будівництва 8 ракетних катерів, вже в найближчий час буде закладений корвет, а у 2022 році ми отримаємо першу партію катерів “Mark VI”. І тому одним з пріоритетних завдань є формування професійних екіпажів, адже для того щоб виконання завдання було успішним, необхідно мати дві речі: перше – це командир лідер, якому довіряє особовий склад, який в будь-яких умовах обстановки може приймати грамотне рішення і привести корабель до перемоги в бою, друге – всебічне технічне і матеріальне забезпечення, – наголосив контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Також, командувач звернув увагу на посилення мовної підготовки особового складу та на результативність виконання поставлених завдань у 2021 році.

– Попереду у нас важкий та водночас цікавий рік. Нас чекає прийом кораблів до складу ВМС, берегового ракетного комплексу, безпілотних літальних апаратів. Виходячи з завдань, які стоять перед кораблем, кожен день повинен починатися з відпрацюванням завдань з бойової підготовки та цим закінчуватися, – наголосив керівник національного флоту України. – Звертаю увагу на морську десантну та льотну підготовку, польоти повинні здійснюватися у складі пар, у день та у ночі. Серед завдань підрозділів морської авіації – підготовка до застосування безпілотних літальних комплексів. Ми повинні мати серйозний та дієвий результат, тому що крім нас, це ніхто не зробить, у нас нема іншого плавскладу, тому кожен з нас є невід’ємною частиною нашої команди.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин