У Військово-Морських Силах проведено командно-штабні тренування в режимі реального часу

15 Вер 2020 ID:7572 Переглядів:4 818

На базі Навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України проведено командно-штабне тренування з управління дивізіоном надводних кораблів. Навчання було організовано у спеціальних класах, де учасники тренування протягом кількох днів відпрацьовували питання управління підпорядкованими силами під час ведення бойових дій в умовах застосування противником ракетно-авіаційної зброї та засобів РЕБ.

До тренувань були залучені спеціалісти навчального центру ВМС, які відігравали дії противника. Під час моделювання різних ситуацій, було задіяно сучасний тренажер «Шторм», який дозволяє в режимі реального часу бачити результати прийнятих рішень.

– Сьогодні можливості навчального центру ВМС дозволяють ефективно проводити такі тренування. В систему «Шторм» вводяться дані про склад сил та ймовірні дії противника і, як результат, відпрацьовуються практичні дії згідно сформованих рішень офіцерами штабу, – прокоментував хід навчання командир дивізіону надводних кораблів капітан 2 рангу Юрій Вицький.

В результаті проведеного навчання учасники тренування удосконалили навички управління підпорядкованими силами у ході ведення бойових дій. Під час тренування основна увага приділялась діям за умови активної радіоелектронної протидії противника, відпрацюванню рішень на карті та вмінню реагувати на динамічну оперативну обстановку.
Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

 

Стрічка новин