У Військово-Морських Силах підбито підсумки діяльності за 2018 рік

4 Січ 2019 ID:3652 Переглядів:510

Сьогодні, 04 січня 2018 року, у Миколаєві на базі Навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України проведено підбиття підсумків діяльності флоту за 2018 рік. У заході, під керівництвом командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря Воронченка, взяли участь представники Командування флоту, керівники органів військового управління та командири військових частин.

– Основні зусилля за минулий рік були спрямовані на виконання програми розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил України, – зазначив адмірал Ігор Воронченко, – оптимізовано систему управління, нарощено спроможності берегового та морського компоненту, розгорнуто сили та засоби ВМС в акваторії та на узбережжі Азовського моря – додав керівник національного флоту.

Створення бойових частин, комплектування сучасними зразками озброєння, покращення соціально-побутової бази, перехід на новітню систему харчування за каталогом, далеко не повний список заходів, що успішно виконані на протязі року. В цілому діяльність флоту була спрямована на реалізацію завдань з реформування структури виду та приведення його до стандартів НАТО.

Перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Талалай у своїй доповіді розповів про подальшу роботу Збройних Сил  у рамках програми “Перспективна модель ЗС України на період до 2021 року”.

По завершенню, командувач національних ВМС визначив основні напрямками та пріоритети функціонування ВМС України у 2019 році та нагородив цінними подарунками кращих військовослужбовців.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Стрічка новин