У Військово-Морському Ліцеї проведено ювілейний 10-й випуск

29 Лип 2020 ID:7327 Переглядів:5 320

Сьогодні, у місті Одеса у Військово-Морському Ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного урочисто проведено 10-й випуск. Більше 70 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту, яку вони здобували останні два роки в навчальному закладі. Серед випускників  присутні вихідці  зі сходу України, які поступають у вищі військові навчальні заклади та в майбутньому здобуватимуть звання офіцерів української армії. Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа від імені багатотисячного колективу українського флоту і себе особисто привітав випускників  Військово-Морського Ліцею та подякував педагогічному колективу закладу за роботу.

– Сьогодні, переді мною стоять представники цвіту нації, 74 громадянина України, які ще в 14 років вирішили стати захисниками України. Я пишаюсь вами та вашими рідними та близькими, які вас підтримали у цьому рішенні. Це дуже важливо для нашої країни, яка 6-й рік перебуває в стані війни. Головне що є у людини – це життя. На жаль, тільки за останній місяць, Військово-Морські Сили втратили шість кращих синів України, що є важкою і невиправною втратою для національного флоту і мене особисто, – зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа, після чого присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в боях захисників України.

– Багато хто із вас вирішив продовжити шлях захисника, поступати у військові навчальні заклади  Військово-Морських Сил, інших видів та родів військ. Бажаю щоб ваше рішення було незмінне і ви далі йшли почесним шляхом служіння українському народові, – підкреслив командувач національних ВМС.

Слід зазначити, що під час навчання у Військово-морському ліцеї тривала підготовка до тестування рівня володіння англійською мовою за стандартами STANAG 6001. За результатами тестувань 9 ліцеїстів отримали сертифікат CMP 1. Серед випускників віце – старшина 1 статті В’ячеслав Касьяненко, який досяг високих показників у навчанні і спорті, та був нагороджений почесною грамотою та грошовою винагородою від Командувача Військово-Морських Сил ЗС України.

Захід було проведено з дотриманням протиепідеміологічних вимог з метою збереження життя та здоров’я випускників та гостей ліцею.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #PAO #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України

Контактний телефон: 097 041 1755

 

 

Стрічка новин