У Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного проведено навчально – польові заняття

11 Жов 2020 ID:7764 Переглядів:13 376

На одному з полігонів Миколаївщини проведено навчально – польові заняття з ліцеїстами Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного. Ліцеїсти вдосконалили та закріпили на практиці рівень знань, умінь та навичок з тактичної медицини, стрільби з місця по нерухомим та малорозмірним цілям, метання навчально-імітаційної гранати. У програмі підготовки, для виявлення рівня реальної фізичної підготовки та виховання вольових якостей, ліцеїсти подолали єдину смугу перешкод.

Також вихованці ліцею України тренувались у боротьбі за живучість корабля, відпрацьовували дії розрахунку бойового посту з ліквідації пожежі, аварій трубопроводів, пробоїн корпусу та виходу із затопленого відсіку корабля на полігоні боротьби за живучість. Вчилися на практиці маневрувати шлюпкою “ЯЛ-6”.

Під час занять з тактичної медицини ліцеїсти отримали та на практиці закріпили знання з евакуації поранених і надання першої домедичної допомоги в польових умовах. Переміщення пораненого відбувалось різними способами, наприклад на бронежилеті, плащ-наметі та за допомогою штатних і підручних засобів.

Подібні тренування дають можливість майбутнім випускникам ліцею визначитися з вибором професії та мати реальне уявлення про службу у Збройних Силах України.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин