У морській авіаційній бригаді ВМС ЗС України триває підготовка льотного складу

17 Лют 2021 ID:8145 Переглядів:7 281

На Миколаївщині проведено чергову льотну зміну у морській авіаційній бригаді Військово-Морських Сил ЗС України. Польоти здійснювалися з метою підготовки льотного складу з техніки пілотування, навігації та бойового застосування.

Польоти відбувалися вдень та вночі за різних метеорологічних умов. Вправи виконували екіпажі вертольотів Мі-8, Мі-14 та К-226, літаків Ан-26. У ході підготовки, військові льотчики відпрацьовували вправи з евакуації потерпілих з суходолу і води, парашутне десантування особового складу з літаків та вертольотів. Учбовий процес в бригаді організовано таким чином, щоб особовий склад міг постійно підтримувати власну навченість. Під час десантування, фахівці підрозділу використовували нещодавно отримане нове парашутне обладнання. 

Особливу увагу ми приділяємо підготовці молодого льотного складу, який тільки приступив до виконання обов’язків в якості командирів екіпажу. Перерви негативно впливають на рівень підготовки льотчиків, тому ми постійно підтримуємо рівень навченості, – зазначив заступник командира бригади з МПЗ майор Родіон Козаков.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин