У бригаді морської піхоти триває сезонне обслуговування озброєння та військової техніки

19 Тра 2020 ID:6348 Переглядів:4 122

У підрозділах окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України проводяться заходи з підготовки озброєння та військової техніки до переходу на режим експлуатації у весняно-літній період. Впродовж місяця, у парку бойових машин, морські піхотинці виконують перелік робіт відповідно до вимого діючих наказів та експлуатаційної документації.

За словами заступника командира батальйону морської піхоти з озброєння капітана Андрія Тураса, сезонне обслуговування ОВТ проходить в три етапи: перший – планування, другий – виконання практичних робіт, третій – підведення підсумків. Для своєчасного та якісного виконання завдань під час обслуговування техніки було підготовлено обладнання робочих місць, постів і ділянок у пункті технічного обслуговування та ремонту.

— Сезонне обслуговування озброєння та військової техніки полягає у перевірці його укомплектованості і справності, а також спрямоване на збільшення ресурсу експлуатації. Включає в себе заміну деталей, паливно-мастильних матеріалів, регулювання гальм, чистку і миття фільтрів, радіаторів, окремих вузлів та агрегатів, — розповів офіцер морської піхоти. — Підрозділи нашої бригади залучаються до виконання завдань за призначенням у район операції Об’єднаних сил. Тому весь особовий склад, який задіяний в цьому процесі, з великою відповідальністю ставиться до проведення робіт на військовій техніці.

Слід зауважити, що найголовнішою та обов’язковою вимогою, під час виконання завдань сезонного обслуговування, є збереження життя та здоров’я військовослужбовців і дотримання ними заходів безпеки.

#Прес_служба_36ОБрМП
#Сезонне_обслуговування_ОВТ
#Морська_піхота
#Вірний_завжди

 

Стрічка новин