Серце матері – колодязь любові, віри й всепрощення

13 Тра 2018 ID:1892 Переглядів:535

В окремій бригаді морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України сьогодні, 13 травня, провели заходи з нагоди Дня матері. Морські піхотинці відзначили цей день з матерями своїх загиблих бойових побратимів. Зустріч була наповнена спогадами про Героїв, які віддали своє життя за Україну в районі проведення бойових дій на території Донецької і Луганської областей.

– Це навічна рана в нашому серці, біль, що не притуплюється з роками, – звернувся до присутніх матерів командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Пам‘ятайте, ми – одна сім‘я назавжди. Хлопці до останнього подиху боролися за Україну й наше завдання – довести цю справу до кінця, здобути перемогу, помститися за кожне віддане життя, – додав він.

Командувач Командування морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль наголосив на тому, що сім‘ї загиблих морпіхів є частиною міцного військового колективу, а Герої навіки залишаться у строю, у серці й у душі. За словами військового капелана отця Андрія Зелінського, мати морського піхотинця є також морським піхотинцем, адже серце воїна формується саме під материнським серцем.

У теплій атмосфері всі присутні відкрили свої душі. Матерям було вручено пам’ятні медалі. Смуток і сльози переплелися із почуттям єдності й словами подяки один одному. Військові моряки разом із родинами побратимів поклали квіти до Стели морських піхотинців, молитвою вшанували пам‘ять кожного з них.

Також обговорено питання створення Спільнота матерів Морської піхоти України, яка сприятиме взаємодії підрозділів і родин щодо вирішення нагальних питань.

Честь, пошана, Божа дяка. Низький уклін Вам, наші рідні, за кожне слово, за молитву й за непоборну віру в нас.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Фото Олександра Безсмертна

Стрічка новин