Проведено протокольні зустрічі з представниками Військово-Морських Сил ЗС України

19 Чер 2021 ID:3848 Переглядів:1 740

У місті Одеса в рамках дружнього візиту до України корабля “Дефендер” Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії та корабля “Евертсен” Королівських Військово-Морських Сил Нідерландів представниками Командування ВМС ЗС України було проведено протокольні зустрічі з представниками Великої Британії та Королівства Нідерландів.

З української сторони зустріч очолив заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато. Велику Британію представляли командир корабля “Дефендер” Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії капітан 2 рангу Вінс Оуен та Військово-морський аташе при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 2 рангу Девід Алсіндор. Королівство Нідерланди представили командир корабля “Евертсен” Королівських Військово-Морських Сил Нідерландів капітан 2 рангу Джордж Пастор та Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Нідерландів в Україні підполковник Ерік ван Вюрен.

В ході зустрічей заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато подякував гостям за воєнно-політичну підтримку у захисті національного суверенітету та відновлені територіальної цілісності Україні у боротьбі з агресією РФ. Також заступник очільника українських ВМС коротко проінформував візитерів щодо поточної безпекової ситуації а Азово-Чорноморському регіоні та основних напрямів реформування українських ВМС.

Гості подякували за теплий прийом в Україні та наголосили на своїй всебічній підтримці прагнення українських ВМС набути максимальної взаємосумісності з підрозділами НАТО, що дозволить в перспективі Україні інтегруватися у світову систему безпеки, яку забезпечує Північноатлантичний Альянс. На завершення сторони обмінялися пам’ятними сувенірами.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

 

 

Стрічка новин