Протидиверсійна оборона національного флоту пройшла за рік повну апробацію

24 Лис 2021 ID:5064 Переглядів:577

У рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік у пункті базування Одеса та в акваторії Чорного моря було проведено інструкторсько-методичне заняття «Організація протипідводної диверсійної оборони пунктів базування». Захід проходив під безпосереднім керівництвом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контрадмірала Олексія Неїжпапи.

Заняття проводилося з командирами дивізіонів, начальниками штабів та керівництвом флотилії.

— Основною метою заходу стало обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань щодо організації протидиверсійної оборони ВМС ЗС України та шляхів їх розв’язання. Такі навчання є надзвичайно корисними. Наприклад, за результатами торішнього інструкторсько-методичного заняття було ухвалене відповідне рішення щодо змін у системі протидиверсійної оборони національного флоту. За рік вона пройшла повну апробацію. Сподіваюся, що у результаті цих навчань ми також отримаємо реальні пропозиції щодо покращення протидиверсійної оборони, — зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

За командою керівника навчання екіпажі кораблів і катерів приступили до відпрацювання протидиверсійних навчально-бойових завдань. Під час нього керівникам підрозділів продемонстрували порядок виконання завдань протипідводно-диверсійної оборони пунктів базувань. Також були розглянуті нові способи та методи пошуку підводних диверсантів, застосування зброї проти них.

— Ми створили декілька навчальних груп. Вони почергово переходили з одного навчального місця до іншого, де їм демонстрували роботу розрахунків на постах з висвітлення надводної та підводної обстановки, водолазного і плавпостів та берегового патруля. А також порядок роботи поста ППДО пункту базувань, ухвалення рішення командиром під час зміни обстановки, порядок застосування зброї в сучасних умовах, — розповів командир флотилії ВМС ЗС України капітан 1 рангу Юрій Федаш.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин