Практичні заняття курсантів Інституту ВМС із боротьби за живучість корабля

4 Лис 2021 ID:4582 Переглядів:2 690

Упродовж минулого тижня на базі Навчального центру ВМС ЗС України на полігоні із боротьби за живучість, курсантам 5 навчального курсу Інституту ВМС був проведений курс практичних (теоретичних) занять із боротьби за живучість корабля. Практична підготовка особового складу проводилась в умовах, максимально наближених до бойових (аварійних). Курсанти військово-морського закладу навчалися способам боротьби з відкритим вогнем та фактичним надходженням води у приміщення, діям при застосуванні засобів індивідуального захисту органів дихання, очей, шкіри від різних факторів ураження аварій.

За програмою підготовки із боротьби за живучість корабля були проведені заняття, щодо вивчення засобів боротьби за живучість та правил захисту особового складу від факторів ураження аварій, боротьба з пожежою у відсіку у складі команди, вивчення порядку використання рятувальних засобів, прийняття типових нормативів відпрацювання дій особового складу корабля у боротьбі за живучість, вивчення порядку використання рятувальних засобів та інше.

Довідково. Навчальний полігон із боротьби за живучість корабля – це єдиний в Україні тренажер, який дозволяє проводити в реалістичних умовах максимально наближених до аварійних практичне відпрацювання дій екіпажу морського судна. При цьому використовується аварійно-рятувальне майно під час боротьби з місцевими загоряннями та об’ємними пожежами, затоплення всередині корпусу у випадках аварійних пошкоджень зовнішньої обшивки корабля або внутрішніх корабельних трубопроводів, ліквідації пробоїни та виходу із затопленого відсіку корабля.

Стрічка новин