Початок катерного походу курсантів 3 курсу Інституту Військово-Морських Сил

5 Лип 2020 ID:6852 Переглядів:9 232

5 липня, навчальні катери ”Чигирин“ та ”Сміла“ вийшли в море та розпочали штурманську практику в рамках походу катерів (літня морська практика). Символічним є те, що вихід в море катерів випав на святковий день – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Протягом 14 діб курсанти Інституту Військово-Морських Сил будуть відпрацьовувати практичні навички несення ходової вахти, експлуатації озброєння і технічних засобів штурманської бойової частини та навігаційної безпеки плавання катера. Курсанти відпрацюють виконання обов`язків вахтового штурмана під час плавання, удосконалять спеціальну і морську підготовку, тренуватимуться рятувати людей, які опинилися за бортом та у боротьбі за живучість корабля.

Цьогоріч курсанти відвідають порти Очакова і Миколаєва та подолають близько 500 морських миль. Протягом походу майбутні флотські офіцери будуть слідувати натовським стандартам, зокрема, в роботі застосовуватимуть керівні документи та вимоги, за якими працюють кораблі країн Північно-Атлантичного альянсу.

 

Стрічка новин