Окремий батальйон морської піхоти ВМС ЗС України провів бойові стрільби вночі й знищив умовного противника

6 Лип 2018 ID:2263 Переглядів:497

У період з 5 по 6 липня у окремому батальйоні морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України під керівництвом командувача морської піхоти генерал-майора Юрія Содоля проведено тактико-стройові заняття з бойовою стрільбою вночі.

У ході заняття командири відпрацювали питання з’ясування замислу прийняття рішення, віддання бойових наказів і розпоряджень, підготовку до здійснення маршу в район (зосередження) виконання завдань, виявлення та знищення морського десанту противника. При підтримці артилерії підрозділи морської піхоти вміло виконали поставлені перед ними завдання щодо відбиття нападу та утримання визначеної операційної зони морського узбережжя.

Морські піхотинці знищили надводні цілі з протитанкової гармати та інших артилерійських систем. В нічний час артилерія здійснила освітлення мішеней, задимлення та ураження. Крім того, підрозділи вразили повітряні цілі та провели стрільбу в русі з БТР.

Варто зазначити, що заходу передувало проведення з військовослужбовцями занять з психологічної стійкості в умовах бойового стресу, військо-медичної підготовки, тактики й зв’язку.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України.