“Noble Partner – 2018”: морські піхотинці ВМС ЗС України удосконалюють навички виконання завдань за стандартами НАТО

9 Сер 2018 ID:2480 Переглядів:717

Близько 100 морських піхотинців Військово-Морських Сил ЗС України в Грузії у ході багатонаціонального навчання “Noble Partner – 2018” продовжують тренуватися спільно з військовослужбовцями країн-членів та країн-партнерів НАТО. Всі операції передбачають взаємодію, високий рівень підготовки та злагодженість дій задля успішного виконання поставленого завдання.

Учасники навчання відпрацьовують елементи тактичної підготовки за стандартами НАТО, удосконалюють навички щодо ведення бойових дій у міській місцевості, здійснення штурму з висадкою з гелікоптерів, зачистки приміщення, евакуації пораненого з місця бойових дій,  звільнення заручників та їх переміщення до безпечного місця.

– Метою маневрів є координація та взаємодія підрозділів країн-членів та країн-партнерів НАТО, а фінальним етапом стануть показові злагоджені дії багатонаціонального підрозділу по знищенню умовного противника, – зауважив керівник навчання від ЗС Грузії генерал Табатадзи Шавлег. – Щодо морських піхотинців ВМС ЗС України, то хочеться відзначити їх у кращу сторону, відчувається потужна злагодженість підрозділу, діють як одне ціле.

Наступний етап – активна фаза навчання, яка передбачає переміщення та відпрацювання оборони гірської місцевості, знищення умовного противника. Варто зазначити, що після кожного етапу навчання здійснюється аналіз проведених дій та обирається найоптимальніший варіант ведення дій на місцевості.

Прес-центр КомандуванняВМС ЗС України

Фото – прес-офіцер 1 Окремого батальйону морської піхоти

Стрічка новин