НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЄ ПОЛЬОВИЙ ВИХІД КУРСАНТІВ ФЛОТСЬКОГО ВИШУ

20 Чер 2019 ID:4388 Переглядів:749

На одному з загальновійськових полігонів Одещини теоретичні знання з тактики закріплюють на практиці курсанти 1-го курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія».

Під час польового виходу увагу першокурсників зосереджено на відпрацьовуванні навичок із тактичної та вогневої підготовки. Також майбутні флотські офіцери навчаються оцінювати бойову обстановку, визначати завдання особовому складу, виконувати ситуаційні завдання, а також вчаться надавати медичну допомогу пораненому.

– Для нас це гарна нагода закріпити на практиці все те, чому ми навчилися протягом року. Ми відпрацьовуємо загальновійськову тактику не по підручникам, а на власному досвіді. Маємо змогу, як то кажуть, сповна відчути польову романтику, набути досвіду у несенні служби в наметовому містечку та звикнути до зброї, яку отримуємо з самого ранку і не розлучаємося з нею протягом дня, – розповідає старшина курсу головний старшина Ігор Лузан.

За його словами, особливу увагу інструктори приділили згуртованості та бойовому злагоджені підрозділу у пішому марші та відпрацюванню команд, адже кожен з майбутніх офіцерів повинен досконало володіти військово-професійними якостями, аби зуміти підготувати особовий склад до умов реальних бойових дій.

Крім того, цього разу польовий вишкіл включає в себе й відпрацювання бойової армійської системи «Барс». Зокрема виконання практичних дій у будівлі.

Тож за час польового виходу курсанти мають набути навичок, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю та виконувати завдання в екстремальних ситуаціях.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони «АрміяInform» (м. Одеса)

Стрічка новин