На Одещині понад 250 військових склали клятву морського піхотинця та отримали право носити штормові берети

21 Тра 2021 ID:8804 Переглядів:4 580

На Одещині, напередодні Дня морської піхоти України понад 250 військовослужбовців підрозділів морської піхоти склали клятву морського піхотинця та отримали право носити берети кольору морської хвилі. Урочистості проходили під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи та за участі представників Командування морської піхоти ВМС ЗС України, міської влади, громадських та ветеранських організацій, духовенство, рідних та друзів морських піхотинців.

Захід розпочався з покладання квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам окремої бригади морської піхоти. За час Російсько-Української війни пішли на небо тисячі захисників, серед них і морські піхотинці, які дали клятву захищати Батьківщину і залишилися їй вірними до кінця. На знак пошани присутні схилили голови у хвилині мовчання.

По завершенню ритуалу вшанування пам’яті, військові приступили до церемонії складання клятви морського піхотинця та отримання довгоочікуваних беретів кольору морської хвилі. Керівник національного флоту привітав особовий склад бригади зі святом і подякував їм за вірну службу українському народові, за мужність і героїзм, проявлені у бойових діях на Сході країни та вручив відомчі відзнаки кращим військовослужбовцям.

Сьогодні для нас велика подія – понад 250 морських піхотинців отримали штормові берети. Це військовослужбовці, які нещодавно подолали психологічну смугу перешкод морського піхотинця, пройшли випробування і показали свою волю до перемоги та фізичну міць, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Сьогодні ми разом пишемо новітню історію морської піхоти. Морська піхота вже довела свою відданість Україні та незламність духу. Ворог вас боїться і поважає, так як ви спроможні у будь-який час дати відсіч. Ніхто крім вас! Там де ви – там перемога!

Також цього дня на території військового містечка було урочисто відкрито новий гуртожиток поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби. Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа перерізав стрічку та особисто оглянув в яких умовах проживатимуть новосели.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин