На Одещині курсанти Інституту Військово-Морських Сил проходять курс лідерства

13 Чер 2019 ID:4345 Переглядів:1 361

На одному з полігонів Одещини курсанти 2-го курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» проходять курс лідерства.

Протягом п’яти днів під пильним наглядом інструкторів другокурсники в практичній площині відпрацьовують «навчально-бойові завдання», вдосконалюють злагодженість, оперативність, організованість у роботі та набувають важливий досвід у тактичній і вогневій підготовці. Але, в першу чергу, вони матимуть змогу побути у ролі командира-лідера.

Унікальність даного польового виходу полягає у тому, що у ролі інструкторів виступають курсанти 4-го курсу Інституту ВМС НУ «ОМА», які вже пройшли курс лідерства за кордоном, зокрема у Великобританії та Польщі, й отримали відповідні сертифікати. Тепер вони мають змогу передати отриманий досвід своїм молодшим побратимам.

– Інструктори на час польового виходу підготували 16 різнопланових завдань і поділили нас на чотири команди. На кожне завдання визначається командир групи, який має проявити себе як справжній лідер, а по завершенню отримати заслужену оцінку. Це надзвичайно цікаво і нестандартно. Особливо подобається те, що інструктори дуже детально на власному прикладі пояснюють як їх навчили діяти під час виконання цих завдань. Для нас це чудова нагода отримати неоціненний досвід і проявити себе як лідер та командир,- ділиться враженнями тимчасовий виконувач обов’язків старшини 2-го курсу старшина 2-ї статті Ярослав Голованов.

Як зазначають курсанти, під час виконання завдань особлива увага приділяється саме формуванню лідерських якостей, адже у майбутньому вони будуть відповідати не лише за власне, але й за життя своїх підлеглих.

Тому даний курс лідерства має на меті навчити майбутніх командирів нешаблонно застосовувати різні прийоми, в залежності від обстановки, підвищити їх морально-бойові якості, зокрема, сміливість, рішучість, впевненість у своїх силах.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м.Одеса)

Стрічка новин