Морські піхотинці Військово-Морських Сил ЗС України візьмуть участь у черговій фазі навчань “Платінум Ігл”

9 Вер 2019 ID:4918 Переглядів:784

Морські піхотинці Військово-Морських Сил Збройних Сил України візьмут участь у черговій фазі багатонаціонального навчання “Платінум Ігл”, що відбудеться в рамках заходів з підготовки військ (сил) “Ротаційні сили Чорноморського регіону”. Навчання триватимуть протягом двох тижнів на навчальному полігоні Бабадаг (Румунія), метою заходу буде проведення багатонаціональної наземної операції з безпеки у кризовому регіоні.
Наразі підрозділи прибувають до місця проведення заходу, а вже завтра розпочнеться урочиста церемонія відкриття. Вже традиційно Україну на навчаннях представлятимуть підрозділи морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України. Загалом в багатонаціональних навчаннях приймуть участь понад 300 військовослужбовців із шести країн-учасниць: Болгарія, Грузія, Молдова, Румунія, США та Україна.
Протягом двох тижнів учасники відпрацюють маневрування, оборонні та наступальні дії, здійснення патрулювання, рейдові дії тощо. Важливо відмітити що всі елементи відпрацьовуватимуться у складі багатонаціональних груп та у відповідності до стандартів НАТО.
Нагадаємо, що перша фаза міжнародних навчань проходила на початку березня поточного року. Загалом багатонаціональні навчання «Платинум Ігл» з 2017 року є оновленим форматом міжнародних маневрів «Платинум Лінкс», в яких представники українських ВМС беруть участь на постійній основі.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Стрічка новин