Майбутнім старшинам національного флоту розповіли про розвиток професійного сержантського корпусу

14 Чер 2019 ID:4354 Переглядів:1 401

В Одесі на базі Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» для курсантів 1-го курсу проведено ознайомчу лекцію «Стан та перспективи розвитку професійного сержантського корпусу Збройних Сил України».

Головною метою даного заходу стала професіоналізація курсантів, які по закінченні навчання візьмуть на себе основне навантаження щодо проведення заходів з бойового навчання та виховання особового складу в підрозділах, забезпечення заходів повсякденної діяльності як у мирний час, так і в особливий період.

– По завершенні навчання курсанти отримають середній рівень фахової підготовки та за своїми морально-діловими якостями зможуть особисто визначити, на якій посаді будуть найбільш продуктивними у своїй роботі. Але вони повинні вже зараз планувати, чого зможуть досягти у майбутньому, – розповів начальник групи сержантського складу управління бойової підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України мічман Степан Кисельов.

За словами виконуючого обов’язки головного старшини національного флоту головного корабельного старшини Геннадія Овчинникова, це перша зустріч з курсантами коледжу у такому форматі. Він висловив сподівання, що у подальшому така робота стане регулярною.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Одеса)

Стрічка новин